(Junior) Tax Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w rozwiązywaniu bieżących zagadnień z obszarów podatkowych oraz będzie odpowiedzialna za doradztwo oraz wsparcie w realizacji obowiązków podatkowych z zakresu VAT, CIT, WHT, PCC oraz MDR.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z sektora Real Estate, która w związku z dalszym rozwojem poszukuje osoby do zespołu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w rozwiązywaniu bieżących zagadnień z obszarów podatkowych oraz będzie odpowiedzialna za doradztwo oraz wsparcie w realizacji obowiązków podatkowych z zakresu VAT, CIT, WHT, PCC oraz MDR.

Opis stanowiska

  • Analiza przepisów podatkowych oraz monitorowanie ich zmian
  • Wsparcie zespołu oraz współpraca z księgowością i innymi działami firmy
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu bieżących zagadnień z obszarów podatkowych
  • Doradztwo oraz wsparcie w realizacji obowiązków podatkowych z zakresu VAT, CIT, WHT, PCC oraz MDR
  • Wsparcie zespołu podatkowego w kontaktach z doradcami zewnętrznymi oraz urzędami skarbowymi
  • Weryfikowanie rozliczeń podatkowych
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu wewnętrznych procedur podatkowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub prawa
  • Przynajmniej podstawowa znajomość zagadnień związanych z podatkami CIT, VAT, PCC, podatkiem u źródła, MDR
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z podatkami
  • Znajomość branży budowlanej będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość Microsoft Office (przede wszystkim Excel i Word)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, chęć do nauki i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bonus roczny
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page