Opis stanowiska pracy

  • Oznaczanie kategorii danych na podstawie analizy kontentu

  • Tworzenie bibliotek na podstawie oznaczonych treści

  • Współpraca z całym zespołem przy w przygotowywaniu setów uczących dla NLP/ML

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)

  • Rzetelność, dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność dostrzegania zależności pomiędzy zbiorami danych

  • Umiejętność doprowadzania zadań do końca (Getting Things Done)

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz doskonała organizacja własnej pracy

Prezentacja firmy

Więcej na: inboxliberator . com

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce