Junior System Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1120771

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) / umowa zlecenie
Długość projektu: długoterminowa współpraca
Stawka: 3800 zł - 4200 zł netto (do ręki)
Możliwość współpracy w niepełnym wymiarze godzin

Szukamy osób, które zaczynają swoją karierę w IT i chcą się prężnie rozwijać w nowoczesnej firmie, której głównymi produktami są aplikacji z obszaru transportu publicznego.
Jeżeli jesteś w trakcie studiów technicznych (telekomunikacja / IT i pokrewne) lub właśnie je zakończyłeś / zdobyłeś pierwsze doswiadczenie na stanowiskach wsparcia technicznego - serdecznie zapraszamy do rekrutacji!

Zadania:
  • tworzenie środowisk testowych z planów wdrażania lub klonowanie istniejących środowisk,
  • monitorowanie serwerów produkcyjnych za pomocą narzędzia PRTG,
  • konfiguracja PRTG przez dodanie nowych czujników lub zaktualizowanie istniejących reguł czujników,
  • proszenie o tworzenie skryptów powershell, jeśli coś może zostać uproszczone / zautomatyzowane,
  • usprawnienie pracy operacyjnej poprzez automatyzację / uproszczenie,

Wymagania:
  • zarządzanie systemem Windows z perspektywy administratora
  • podstawowa wiedza z obszaru sieci
  • podstawowa znajomość Powershell
  • podstawowa znajomość systemu Linux
  • podstawowa znajomość SQL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • podstawowa znajomość języka Bash (mile widziane)

Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częśćiowej pracy zdalnej
  • wyjścia team buildingowe
  • środowisko agile/scrum
  • praca na co dzień z j. angielskim
  • wsółpraca ze skandynawską firma o wysokiej kulturze pracy
  • owoce w biurze
  • lokalizacja w centrum Warszawy
  • współpraca w oparciu o B2B lub umowę zlecenie
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland