Junior System Developer - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Junior System DeveloperMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój systemów dla nowych produktów dostosowanych do potrzeb klientów,
  • Dbanie o dalszy rozwój istniejących projektów,
  • Optymalizacja metod rozwoju produktów,
  • Branie czynnego udziału we współpracy międzywydziałowych projektów rozwojowych,
  • Tworzenie wymagań i śledzenie zmian w narzędziu do zarządzania konfiguracją,
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych i rozwijanych produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (automatyka, elektrotechnika lub kierunek pokrewny),
  • Wiedza z zakresu sieci przemysłowych Fieldbus System jak ProfiNET/ EtherNet/lP/PowerLink/Modbus TCP/ EtherCat będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami.

Oferujemy:

  • Szanse na kompleksowy rozwój zawodowy,
  • Zatrudnienie w międzynarodowej, renomowanej firmie,
  • Pracę z ciekawymi  i innowacyjnymi projektami,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.