Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Junior Store Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Odpowiedzialność za wynik sprzedaży sklepu,
• Zarządzanie personelem oraz gospodarką materiałową,
• Kierowanie zespołem do 30 pracowników, nadzorowanie realizowanych celów, motywowanie, egzekwowanie ustaleń,
• Prowadzenie, statystyk, analiz i przygotowywanie raportów,
• Współdecydowanie o zasobach asortymentu we współpracy z centralnym działem zakupów,
• Systematyczne obserwowanie rynku oraz podejmowanie reakcji na zaistniałe zmiany,

Oczekujemy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata w branży odzieżowej w sklepie wielkopowierzchniowym,
• Dobrej znajomości języka niemieckiego B2/C1 - warunek konieczny,
• Bardzo dobrych umiejętności analitycznych oraz strategicznych ,
• Doświadczenia w zarządzaniu, motywowaniu, delegowaniu,
• Kreatywności i innowacyjnego myślenia, aktywnego poszukiwania rozwiązań,
• Znajomości najnowszych trendów mody,
• Dyspozycyjności do relokacji po okresie 6-12 miesięcy aby samodzielnie zarządzać nowo otwartym sklepem, na terenie Polski,

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i tantiema wypłacane w zależności od wyników osiąganego planu,
• Możliwość pracy i zdobywania doświadczenia w renomowanej międzynarodowej firmie,
• Pakiet szkoleń managerskich również za granicą,
• Świadczenia pracownicze, w tym pakiet prywatnych usług medycznych, rabat pracowniczy na cały asortyment sklepu,
• Po okresie szkolenia (6-12 miesiącach) gotowości do zmiany miejsca zamieszkania na jedno z większych miast w Polsce (koszty relokacji i opłaty za mieszkanie ponosi pracodawca).

Numer referencyjny: JSM/WA2/03/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.