Junior SQL Specialist

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

  • Udział we wdrożeniach zaawansowanych systemów informatycznych opartych o SQL Server
  • Tworzenie i aktualizacja bazy wiedzy
  • Kontakt z klientem oraz zespołami programistów
  • Utrzymanie i bieżące rozwiązywanie problemów dotyczących baz danych
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu
  • Projektowanie zmian w systemach informatycznych opartych o technologie microsoftowe
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej aplikacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość SQL oraz przynajmniej podstawowa znajomość T-SQL
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność szybkiego uczenia się nowych technologii i procesów biznesowych
  • Umiejętność diagnozy problemów
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność działania w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę / B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę Multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.