Junior Specialist - Systemy Billingowe

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1099314

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klientaposzukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Stawka: 350 - 500 PLN netto + VAT / MD (stawka zależna od umiejętności i doświadczenia)

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie inicjatyw zorientowanych na rozwój i zapewnienie ciągłości działania systemów bilingowych.
  • Udział w projektach z obszaru systemów bilingowych
  • Analiza i optymalizacja wydajności systemów bilingowych
  • Prowadzenie konsultacji przy specyfikowaniu wymagań technicznych.
  • Współpraca z dostawcami
  • Nadzór nad rozwojem dokumentacji technicznej

Wymagane umiejętności:
  • Wyższe wykształcenie techniczne IT
  • Znajomość technik zarządzania projektami
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Ogólna znajomość systemów billingowych
  • Znajomość zagadnienia rozliczeń w branży telekomunikacyjnej (rating, billing)

Mile widziane umiejętności:
  • Podstawowa znajomość zagadnień monitorowania i zapewnienia ciągłości działania systemów informatycznych
  • Doświadczenia w administracji systemami informatycznymi

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland