Junior Software Development Engineer

ING TECH POLAND (dawniej ING Services Polska)

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Konfiguracja, administracja, implementacja oraz integracja komponentów Continuous Integration/Delivery
  • Bliska współpraca z developerami w zakresie wsparcia procesów Software Engineering
  • Udział w projektach wewnętrznych oraz w ramach Grupy ING w kontekście rozwiązań Continuous Delivery
  • Kontakt z klientem zagranicznym
  • Automatyzacja procesów testowania/QA za pośrednictwem Continuous Delivery Pipeline

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu administracji Linux i(lub) Windows Server
  • Podstawowa wiedza z zakresu rozwoju oprogramowania
  • Samodyscyplina, dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na ciągły rozwój kompetencji technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Gitlab, Jankins, Nolio, Artifactory, TFS, HP Fortify, SonarQube
  • Znajomość narzędziami z rodziny Atlassian’a: Bamboo, Stash, Jira etc
  • Umiejętność tworzenia skryptów/programowania w Powershell/BASH/TSQL/PLSQL
  • Umiejętność programowania w jednym z następujących języków: Java, C#, ASP .NET, Python
  • Znajomość Websphere, JBoss, Tomcat
  • Znajomość procesu Software Engineering
  • Wiedza z zakresu Continuous Delivery, Continuous Integration oraz Release Engineering

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych.

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria