Junior Software Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Junior Software DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania: rozbudowa aplikacji i botów zintegrowanych z Slack, Atlassian oraz support aplikacji SaaS.

Czego oczekujemy?

  • Rocznego doświadczenia w rozwoju/utrzymaniu aplikacji webowych
  • Znajomości technologii takich jak: JavaScript, Node.JS, React lub Angular (2+) + jednego z języków skryptowych (Python, Scala, Go, Ruby, Perl, Bash)
  • Znajomości integracji za pośrednictwem interfejsów API i usług sieciowych (Open API / Swagger / OAuth / JWT)
  • Doświadczenia z integracjami z Google Hangouts, Yammer, Slack, Atlassian
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
  • Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Interesujący i perspektywiczny projekt dla jednego z największych nadawców programów edukacyjnych i dokumentalnych na świecie
  • Swobodną współpracę: w oparciu model contracting’owy (B2B)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-konsultanta
  • Atrakcyjne stawki: do 10 600 PLN netto + VAT/mc w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny oraz ubezpieczenie
  • Elastyczne godziny pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.