Junior Software Developer C/C++

ALTEN Polska

Częstochowa, śląskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Częstochowa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Konsulting

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowisko Developera z podstawową wiedzą C/C++.

Na stanowisku jest możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w programowaniu lub rozwijanie już posiadanego.

Partner, dla którego poszukujemy jest światowym liderem w branży automotive.

Główne zadania:

  • integracja: łączenie modułów struktury w celu wyprodukowania softwaru
  • tworzenie i dostarczanie raportów
  • wykonywanie czynności procesowych
  • wykonywanie testów
  • analiza software, pisanie scriptów

Wymagania:

  • Znajomośc w stopniu co najmniej akademickim jezyka „C” lub „C++”
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejetność logicznego myślenia, organizacji i pracy zespołowej,
  • Otwartość, kreatywność i zdolność do adaptacji wiedzy na potrzeby projektow

Mile widziane:

  • Znajomość języków skryptowych: PERL, BATCH lub PYTHON
  • Znajomość procesu powstawania oprogramowania
  • Zanjomość autoamatyzacji procesu powstawania oprogramowania lub autoamatyzacji procedur testowych
  • Znajomosć pracy z repozytorium
  • Znajomość podstaw elektroniki i przyrządow pomiarowych (multimetr, oscyloskop, zasilacza laboratoryjny)
  • Znajomość środowiska „Jenkins”

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania