Junior Social Media Specialist

Wedo Sp. z o.o.

01-360 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Webworkers Sp. z o.o. – jesteśmy Domem Mediowym. Zajmujemy się sprzedażą, analityką, reklamą i doborem mediów. Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis:

Poszukujemy osoby do prowadzenia projektów w social media (Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn). Do Twoich obowiązków będzie należało przygotowanie treści zarówno do postów jak i kampanii reklamowych. Nauczymy Cię jak to robić, ale inwencję i zaangażowanie musisz wnieść do firmy sam. :) Nie wymagamy lat doświadczeń, wymagamy sumienności połączonej z kreatywnością i komunikatywnością.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy z klientem

- swobodnego poruszanie się po funkcjonalnościach platform społecznościowych

- solidnej dawki kreatywności i poczucia estetyki

- lekkiego pióra i wyobraźni graficznej

- swobody w posługiwaniu się komputerem i różnego rodzaju aplikacjami

- odpowiedniej organizacji pracy

- wysokich zdolności interpersonalnych

Mile widzielibyśmy, ale nie wymagamy:

- doświadczenia w prowadzeniu komunikacji i kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

- znajomości takich narzędzi jak:  Google Trends, Brand24, SoTrender, Facebook Ads

- umiejętności samodzielnego tworzenia grafik

- status studenta

W zamian za Twoje umiejętności gwarantujemy:

- pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole

- partnerskie warunki współpracy

- stabilne zatrudnienie

- dużą samodzielność w prowadzeniu projektów

- wsparcie doświadczonych pracowników

- realne możliwości dalszego rozwoju

- elastyczne godziny pracy

- szkolenia dostosowane do potrzeb

- bardzo dobrą atmosferę w pracy

Nie zapomnij, by do swojego CV dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Wedo Sp. z o.o. – jesteśmy Domem Mediowym. Zajmujemy się sprzedażą, anal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media