Junior Site Reliability Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, kujawsko-pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finanse
  • Obszar projektu: Obsługa procesu tworzenia i wydawania aplikacji
  • Zespół: 10 inżynierów w Polsce i oddziałach zagranicznych
  • Metodologia: Agile
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: C1
  • Wynagrodzenie: 11-13k brutto / UoP lub 13-15k / B2B z płatnym urlopem
  • Tech stack: Linux, Windows, k8s, Docker, MSSQL, Oracle DB, PostgreSQL, MongoDB, Terraform, Ansible, Azure DevOps, Jenkins, Git, SVN, DataDog, Azure monitoring stack, Bash/Python, JSON, PowerShell, ELK, Azure, AWS, Oracle OCI

Opis stanowiska:

  • Usprawnienie procesu tworzenia oprogramowania, w tym struktury kontroli źródeł, skryptów budowania, zapewnienia jakości, bezpieczeństwa itp.
  • Usprawnienie potoków ciągłego dostarczania
  • Zwiększenie samowystarczalności zespołów produktowych, poprzez uczenie ich i pomoc w automatyzacji
  • Zarządzanie konfiguracją infrastruktury i oprogramowania
  • Obsługa i ciągłe ulepszanie infrastruktury w chmurze

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, codzienna współpraca z zespołami z Europy
  • Co najmniej rok doświadczenia w zakresie konfiguracji DevOps i/lub cloud
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych oraz relacyjnych baz danych
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość, chęć uczenia się

Oferujemy:

  • Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań integracyjnych
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Możliwość uczenia się od globalnych ekspertów branżowych
  • Cykliczne imprezy i konkursy dla pracowników (biegi biznesowe, paintball itp.)
  • Prywatną opieka medyczna i karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.