Junior Service Engineer- JSE / Młodszy Specjalista ds. serwisu

DiaHem Diagnostic Products Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy szwajcarską firmą z przedstawicielstwem w Krakowie, działającą w branży medycznej diagnostyki laboratoryjnej.

Od ponad 20 lat firma DiaHem Diagnostic Products, lider na rynku immunologii transfuzjologicznej, podnosi jakość badań grup krwi u krwiodawców i pacjentów oferując produkty najwyższej jakości i nowe technologie.

Nasze działania zwiększają bezpieczeństwo leczenia krwią, która jest niezastąpionym lekiem w leczeniu wielu chorób przewlekłych i nagłych urazów. Ratujemy życie!

Jeżeli te sprawy są Ci bliskie, być może jest to praca dla Ciebie?!

Junior Service Engineer- JSE

Nr Ref.: kujawsko-pomorskie

Forma stosunku pracy: umowa o pracę, pełny etat

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie instalacji, napraw oraz przeglądów okresowych aparatury medycznej,
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi oferowanych przez firmę urządzeń
  • opracowywanie niezbędnych dokumentów oraz procedur technicznych
  • doradztwo techniczne i konsultacje merytoryczne
  • rozwiązywanie reklamacji
  • udzielanie wparcia technicznego na infolinii serwisowej
  • opieka i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej
  • realizacja zadań w systemie SAP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, automatyka, urządzenia medyczne lub pokrewne specjalności (mile widziani absolwenci)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera: platforma MS Windows
  • dobra znajomość podstaw elektroniki, mikromechaniki, mikrohydrauliki
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysokie umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy samodzielnej
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność oraz zdolności interpersonalne
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych, praca na terenie kilku województw
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • narzędzia pracy
  • program szkoleniowy (również zagraniczny)
  • rozwój zawodowy
  • samochód służbowy, komputer, telefon
  • pakiet socjalny
  • przyjazne środowisko pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Prezentacja firmy

Jesteśmy szwajcarską firmą z przedstawicielstwem w Krakowie, działającą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta