Junior SEO Specialist/Copywriter

Positive Power Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Positive Power zajmuje się wdrożeniami zaawansowanych technologicznie systemów, dedykowanych platform e-commerce, rozwiązań klasy b2c i b2b, aplikacji mobilnych. W ciągu dekady zaufało nam ponad 400 firm i instytucji z kraju i ze świata. Pracujemy dla dużych, rozpoznawalnych marek, takich jak Grupa Onet, Benefit Systems, Mennica Polska, Kler, Intersport, Tikurilla, Komandor, Libet, Pfleiderer, Ringier Axel Springer, Mitsubishi Electric, Soudal, Kopex. Od 2014 roku jesteśmy częścią grupy INDATA Software SA, będącej holdingiem podmiotów informatycznych o zasięgu ogólnopolskim. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW i obecnie skupia ponad 200 profesjonalistów i pasjonatów branży IT.

Największym kapitałem naszej firmy są nasi pracownicy i tylko wraz z ich rozwojem może rozwijać się nasza firma. Dlatego tak ważne jest dla nas zadowolenie i satysfakcja z pracy oraz rozwój osobisty członków naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Junior SEO Specialist/Copywriter (staż)
(miejsce pracy: Gliwice)

Oferujemy:

- płatny staż na okres 3 miesięcy, a po jego zakończeniu możliwość zatrudnienia;
- współpracę z zespołem specjalistów - możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji w zakresie: pozycjonowania serwisów internetowych, przeprowadzanie audytów SEO serwisów internetowych, budowania witryn zapleczowych i sprawowania opieki nad serwerami SEO, tworzenia tekstów do SEO;
- pracę w zgranym, kreatywnym i młodym zespole. :)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :
- umiejętności tworzenia tekstów, tzw. „lekkości pióra”, swobody w pisemnym wypowiadaniu się;
- chęci rozwoju w obszarze pozycjonowania serwisów internetowych;
- zainteresowania branżą, w której pracujemy;
- motywacji do nauki i rozwoju.

Nie zwlekaj - ktoś może zająć Twoje miejsce!

W aplikacjach prosimy zawrzeć klauzulę o wykorzystaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

Firma Positive Power Sp. z o.o. to software house zajmujący się opr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce