Junior SEO Link Builder

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketing oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. Od 2009 roku tworzymy dynamiczny i profesjonalny zespół ponad 50 specjalistów, który integruje produkcję, technologię i media w spójną całość tworząc efektywne narzędzia sprzedaży online.

Zadania:

  • Analiza profili linków konkurencji
  • Opracowanie i wdrażanie skutecznej kampanii link buildingu
  • Relinkowanie na podstawie analizy profili linków konkurencji
  • Szukanie nowych okazji do link buildingu
  • Raportowanie postępów pracy

Wymagania:

  • Wiedza i doświadczenie w branży SEO
  • Znajomość oprogramowania ułatwiającego pracę przy link buildingu (Majestic SEO, Ahrefs...)
  • Chęć do rozwoju własnej wiedzy z zakresu SEO
  • Chęć do nauki i poznawania nowych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Musisz również wiedzieć co to jest "a href"

Dodatkowe atuty:

  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność i kreatywność w działaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka motywacja do działania

Oferujemy:

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój technologii w strukturach firmy,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport,
  • Pyszną kawę
Intredo