Junior/Senior Python Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska
Firma z branży turystycznej, tworząca oprogramowanie dla biur podróży, internetowych portali turystycznych i linii lotniczych poszukuje programisty, który potrafi pracować samodzielnie i nie boi się wyzwań. Firma buduje bazy linii lotniczych,przeglądarki internetowe, zarządza rezerwacją biletów.

Niezbędne umiejętności:

Znajomość języka Python
Znajomość relacyjnych baz danych RDMS(PostgreSQL, MySQL)
Doświadczenie noSQL(Riak, MongoDB, Redis)
Znajomość protokołów HTTP, RCP, (SOAP, JSON- RPC, XML-RPC) od strony klienta i serwera
Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT oraz narzędziem do śledzenia błędów i zarządania projektami Jira

Oferujemy:

Elastyczny czas pracy
Dowolna umowa
Ubezpieczenie
Pakiet Lux-Med
Karta Multisport
Śniadania(kanapki,wędliny,sery,warzywa)

Wymagania:

Wykształcenie techniczne
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się
Samodzielność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media