Junior Salesforce Support

Billennium Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
• Udział w Administracji oraz wsparciu użytkowników platformy Salesforce
• Wsparcie w projektowaniu oraz programowaniu rozwiązań związanych z technologią Salesforce oraz Java
• Poszukiwanie rozwiązań technicznych realizujących wymagania biznesowe
• Przygotowywanie testów jednostkowych oraz dokumentacji technicznej w ramach całego procesu tworzenia oprogramowania
• Stała współpraca z zespołem analitycznym, testowym i projektowym w ramach całego procesu tworzenia oprogramowania

Wymagania:
• Preferowane studia na kierunku informatycznym lub pokrewnym
• Mile widziani studenci ostatnich lat studiów
• Znajomość Java w stopniu przynajmniej dobrym
• Chęć rozwoju w kierunku Salesforce
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:
• Na pierwszym etapie współpracy: Staż składający się z intensywnego szkolenie z platformy Salesforce oraz z języka Java
• Wprowadzenie w pracę z dużym klientem i międzynarodowym zespołem
• Po etapie wdrożenia w technologie i projekty – możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku i długofalową współpracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.