Junior RTR Accountant with English

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Gdańska, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior RTR Accountant with English Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Realizacji czynności związanych z zamknięciem miesiąca zgodnie z IFRS i wewnętrznymi wytycznymi,
  • Rozwiązywanie zagadnień merytorycznych,
  • Współpracy z jednostkami na terytorium lokalnym, audytorami, doradcami podatkowymi,
  • Proponowanie usprawnień procesów,
  • Wdrażanie innych członków zespołu oraz udzielanie merytorycznego wsparcia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość programu Ms Office.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego - dofinansowanie do dowolnego kursu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.