Junior RPG Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1114993

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior RPG developer

Lokalizacja: Warszawa

Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • Realizacja prac programistycznych, tworzenie oprogramowania
  • Analiza i weryfikacja wymagań użytkowników
  • Przygotowywanie skryptów testowych i wsparcie przy testach
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac
  • Wdrażanie rozwiązań w środowisku iSeries, Windows, WWW
  • Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych
Wymagania:
  • Znajomość jednego z języków programowania: Java, .Net, C#, XML, PHP,
  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się nowych języków programowania
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
  • Mile widziana znajomość środowiska AS/400 / iSeries
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
  • Benefity: m. in. opiekę medyczną i kartę multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland