Junior Research Consultant

Diversa Talentor Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Diversa Talentor to firma Executive / Direct Search. Oferujemy profesjonalne usługi rekrutacyjne renomowanym firmom polskim i zagranicznym nieprzerwanie od kilkunastu lat.

Stanowimy część Talentor Group - międzynarodowej grupy firm oferujących usługi rekrutacyjne i rozwiązania HR.

Konsultanci Diversa Talentor w Polsce oraz konsultanci Talentor zlokalizowani w około 30 biurach w Europie oraz w Chinach, USA i Brazylii zapewniają klientom połączenie profesjonalizmu, lokalnych doświadczeń oraz innowacyjnych narzędzi, niezależnie od kraju, w którym działają.

Obecnie do naszej firmy poszukujemy samodzielnych kandydatów do realizacji zadań związanych z poszukiwaniem kandydatów w projektach rekrutacyjnych.

Twoje zadania:

  • aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne (głównie metodą direct search),
  • współpraca z konsultantami przy realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • monitorowanie rynku pracy i pracodawców,
  • budowanie bazy danych kandydatów,
  • udział w zadaniach mających na celu rozwój firmy i bazy klientów.

Wymagania

  • ok. 1-3 lat doświadczenia w roli Researchera, w rekrutacji lub w roli polegającej na poszukiwaniu i nawiązywaniu kontaktów (obsługa klienta, itp.),
  • umiejętność wyszukiwania i analizowania informacji,
  • umiejętność budowania dobrych relacji społecznych,
  • proaktywna postawa, determinacja, zadaniowe nastawienie,
  • wysokie standardy pracy, dbałość o szczegóły,
  • solidne wykształcenie na poziomie co najmniej licencjata,
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w wymagającym środowisku zawodowym,
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość współpracy z kolegami z międzynarodowych oddziałów Talentor.

Prezentacja firmy

Talentor is a tightly-woven network of smart people around the globe. Ou... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja