Junior Rekruter IT

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w sektorze HR?

Chciałbyś pracować z młodymi ludźmi? Ciekawi Cię branża IT? Aplikuj do nas!

Poza sektorem IT, otwieramy się na globalny rynek startupów, w tym również FinTech.

Śledzimy światowe trendy technologiczne, co pomaga nam w codziennej pracy.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Rekruter IT.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w dziale Technology
  • Dostosowywanie metod poszukiwania kandydatów do projektów
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów
  • Działanie w oparciu o wewnętrzną bazę kandydatów
  • Otwartość na nowe metody searchu

Czego oczekujemy?

  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego (co najmniej B2) i otwartości na jego używanie
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych związanych z rynkiem IT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem typu CRM
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Proaktywnej postawy i pozytywnego nastawienia

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych
  • Pracę dopasowaną do Twojego doświadczenia i preferencji
  • Szansę na współpracę z branżowym magazynem Rekruter oraz anglojęzycznym magazynem dotyczącym branży FinTech - Disruption Banking,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w nowoczesnym biurze, obok metra i niedaleko centrum
  • Częste integracje : )

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.