Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Junior Recruiter

Miejsce pracy: Katowice

Szukasz pracy w obszarze HR?

Interesujesz się procesem rekrutacji i pozyskiwaniem kandydatów?

Chcesz rozwijać się w dużej międzynarodowej agencji rekrutacyjnej prowadzącej jednocześnie wiele procesów rekrutacyjnych?

Jest to praca dla Ciebie, jeśli odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania!

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Junior Recruiter

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczne i online „pozyskiwanie talentów” oraz efektywne zarządzanie bazą kandydatów
  • Wdrażanie strategii pozyskiwania kandydatów
  • Zarządzanie pierwszym kontaktem z kandydatem i przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych
  • Tworzenie nowych trendów rekrutacji
  • Współpraca z rozproszonym zespołem rekruterów
  • Wykorzystywanie narzędzi wspierających rekrutacje, w tym bieżąca praca w wewnętrznym ATS
  • Kreatywność w sposobie pozyskiwania kandydatów w celu dotarcia do najlepszych na rynku pracy
  • Raportowanie efektywności działań rekrutacyjnych i rekomendowanie najlepszych z nich

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Komunikatywności i łatwości budaowania relacji
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomości nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych
  • Samodzielności i umiejętności zarządzania czasem pracy
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z rekrutacją lub w pracy w agencji doradztwa personalnego.

 CO OFERUJEMY?

  • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Umowę zlecenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenie wdrażające w obowiązki i wsparcie
  • Pakiet benefitów pracowniczych jak multikafeteria, dzień wolny w urodziny
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.