Junior Recruiter / Researcher

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos z główną siedzibą w Orlando jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 30 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie i mieć istotny wpływ w tworzeniu wartości, jakie usługi rekrutacyjne ZeroChaos przynoszą swoim Klientom, ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie! Pracując z nami staniesz się częścią profesjonalnego zespołu Konsultantów, z którego wsparciem osiągniesz założone cele i będziesz czerpać wiele zawodowej satysfakcji. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą!

Poszukiwana osoba dołączy do Search Team’u na stanowisko: Junior Recruiter / Researcher.

Główne zadania:

• Realizacja projektów rekrutacyjnych na potrzeby Klientów zewnętrznych

• Rekrutowanie kandydatów dostępnymi metodami na rynku

• Weryfikacja kandydatów pod kątem kompetencji technicznych (wywiad behawioralny, testy techniczne, itp.)

• Kreatywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania nowych kandydatów

Oferujemy:

• Umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Dodatkowa opieka medyczna

• Dostęp do programu benefitów

• Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej, szybko rozwijającej się organizacji

• Praca w młodym, dynamicznym zespole

• Dogodna lokalizacja pracy, także komunikacją miejską

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydata:

• Doświadczenie w rekrutowaniu kandydatów

• Minimum półroczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Silne umiejętności interpersonalne, jako warunek konieczny do budowania długotrwałych relacji z kandydatami

• Mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w obszarze IT/Telco

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja