Junior Quality Coordinator

Moltton

Warszawa, mazowieckie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Kontrola wejściowa i raportowanie jej wyników,
  • Zarządzanie procesem reklamacji oraz rejestracja kosztów złej jakości (CONQ),
  • Koordynacja procesu rozwoju dostawców, nadzór nad ich reaktywnością i działaniami prewencyjnymi,
  • Zapewnienie dostępności części w miejsce zatrzymanych jako niezgodne z winy dostawcy,
  • Kierowanie procesem rozwiazywania problemów (PST, 8D, QMSLI, QRQC, inne),
  • Raportowanie (wewnętrzne i zewnętrzne),
  • Współudział w nadzorze zapewnienia bezpieczeństwa kolejowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość narzędzi i standardów jakości,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zapewnienia jakości,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu systemem jakości,
  • Wielozadaniowość i proaktywność,
  • Dobra komunikacja i współpraca w grupie,
  • Samodzielność i zdolności analityczne,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę do 03/2022,
  • Pozapłacowy pakiet benefitów,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy