Junior PtP Accountant

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Szukamy pełnej zaangażowania osoby, która chce rozwinąć się w dziale księgowości. Jeśli to ty - czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko PtP (Procure to Pay) Junior Accountant.

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w tranzycji procesów zgodnie z założeniami projektowymi,
  • Weryfikacja poprawności dokumentów i wprowadzanie faktur do systemu ERP,
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami firmy w języku niemieckim,
  • Zapewnianie zgodności z zasadami i wartościami firmy,
  • Wykrywanie błędów, które wpływają na funkcjonowanie firmy,
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów i usprawnianiu procesów biznesowych i obowiązujących reguł
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami firmy,
  • Udział w działaniach audytowych

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia (praktyki) w księgowości,
  • Wykształcenie wyższe - kierunki ekonomiczne,
  • Znajomość ERP,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Analityczne myślenie i praca w skupieniu,
  • Nastawienie na ciągły rozwój.

Oferujemy

  • Stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie i pełne wdrożenie,
  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów,
  • Realny wpływ na rozwój i kształtowanie swojego stanowiska.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page