Junior project manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Wsparcie Project Managera w realizacji procesu inwestycyjnego
  • Kontrola harmonogramów i budżetów, opiniowanie rozwiązań technicznych

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest deweloper z sektora mieszkaniowego realizujący projekty w Polsce. Inwestycje charakteryzuje użycie najnowszych materiałów oraz nowych rozwiązań technologicznych.

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie Project Managera w wykonywaniu obowiązków
  • Udział w procesie uzyskiwania niezbędnych decyzji oraz pozwoleń administracyjnych
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie budżetów na podstawie analizy projektu koncepcyjnego, projektu budowlanego, projektu wykonawczego dla inwestycji mieszkaniowych
  • Udział w organizacji przetargów oraz współpraca z Generalnym Wykonawcą na etapie realizacji
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji z zakresu realizacji projektu, w tym analiz i raportów z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi IT

Profil kandydata

  • Minimum roczne doświadczenie w branży deweloperskiej segmentu mieszkaniowego - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programów: Excel, Ms Office, Power Point, AutoCad
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do nauki i doskonalenia umiejętności

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Rozwojową pracę w ambitnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i najbliższej rodziny
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdobywania kompetencji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page