Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu, podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem a my w zamian zapewnimy Ci szereg korzyści, m.in.:

• konkurencyjne wynagrodzenie

• bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej

• bogaty pakiet socjalny: karty przedpłacone na święta i Dzień Dziecka, dofinansowanie    wypoczynków dzieci, zapomogi w trudnej sytuacji materialnej

• grupowe ubezpieczenie na życie

• przejrzysty system nagród

• umowę o pracę

• rozwój zawodowy w strukturach firmy

Sprawdź czym będziesz się zajmował:

• koordynacja projektów związanych z uruchamianiem oraz modyfikacją procesów logistycznych w centrach dystrybucji ID Logistics Polska S.A.

• aktywny udział w projektach związanych z planowaniem, modyfikacją lub rozbudową procesów logistycznych poprzez instalację automatyki (kalkulacje logistyczne, ocena wariantów koncepcji logistycznych)

• współpraca z grupą ID Logistics w zakresie implementacji automatyki dla procesów logistycznych

• współpraca z dostawcą rozwiązań automatyki dla procesów logistycznych

• ścisła współpraca z działami operacyjnymi oraz Klientami ID Logistics celem opracowania optymalnego rozwiązania realizującego potrzeby prowadzonych projektów

• aktywne poszukiwanie oraz implementacja innowacji w zakresie logistyki magazynowej

Wymagania

Kompetencje, których szukamy:

• ponad doświadczenie stawiamy na gotowość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• wykształcenie wyższe logistyczne lub techniczne

• znajomość operacji magazynowych, głównie w obszarze logistyki wewnętrznej oraz jej automatyzacji

• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• znajomość metodologii i narzędzi do optymalizacji procesów np.: LEAN, 6 SIGMA

• sprawne posługiwanie się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel (poziom zaawansowany)

• znajomość oprogramowanie CAD

• prawo jazdy kat. B

• umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność, kreatywność

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria, Praca Logistyka