Opis stanowiska pracy

Fingoweb to ponad 35 osobowa firma, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji internetowych. Pracujemy z dużymi korporacjami, jak również z ambitnymi startupami. Nasi klienci są w Polsce i za granicą (USA, UK, Norwegia, Austria, Niemcy).

W związku z realizacją nowych, nieprzeciętnych projektów, szukamy ambitnego, dobrze zorganizowanego Junior Project Managera. To o Tobie? Dołącz do naszego zespołu!

Jaki będzie zakres Twoich zadań?

  • koordynacja ciekawych, innowacyjnych projektów technologicznych,
  • wstępne zbieranie wymagań,
  • współpraca z zespołami developerów i testerów,
  • monitorowanie realizacji harmonogramu,
  • nadzorowanie czasu pracy zespołu,
  • raportowanie,
  • wsparcie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami,
  • prowadzenie prezentacji i pokazów,
  • wsparcie w procesie wdrażania nowych systemów.

Co Ci oferujemy?

  • pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • możliwość rozwoju i pracę w wielu ciekawych projektach - w miarę zdobywanego doświadczenia,
  • pracę w biurze w Krakowie lub pracę hybrydową - decyzja należy do Ciebie,
  • rozwój zawodowy,
  • cyklicznie szkolenia wewnętrzne,
  • lekcje języka angielskiego,
  • imprezy integracyjne i miłą atmosferę w zespole nastawionym na rozwój,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Wymagania

Na jakie Twoje kompetencje i umiejętności zwrócimy uwagę?

  • dobra organizacja pracy: umiejętność planowania i koordynacji działań, terminowość, dokładność i skrupulatność,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność analizy danych,
  • komunikatywność,
  • podstawowa znajomość zasad zarządzania projektem,
  • chęć do nauki i rozwoju - pod okiem doświadczonych project managerów nauczymy Cię dużo i szybko!

Czym charakteryzuje się idealny/a Junior Project Manager/ka, którego/ej szukamy?

  • doświadczeniem w zarządzaniu projektami (niekoniecznie technologicznymi),
  • podstawową wiedzą w obszarze infrastruktury IT,
  • 2-3 latami doświadczenia w pracy w IT lub w innej branży jako team leader,
  • wykształceniem wyższym (lub jest w trakcie studiów z zakresu IT),
  • swobodą komunikowania się w języku angielskim (poziom znajomości: B2),
  • umiejętnością budowania relacji,
  • rzetelnością i sprawnością w planowaniu pracy swojej i innych.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Ty wysyłasz CV,
  • po pozytywnej weryfikacji dokumentów, zapraszamy Cię na rozmowę w formie videokonferencji,
  • otrzymujesz od nas informację zwrotną,
  • jeśli informacja zwrotna jest pozytywna - rozpoczynamy współpracę.

Szanujemy Ciebie i Twój czas! Każdy kandydat otrzymuje od nas informację o wyniku procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Zrealizowaliśmy ponad 100 krajowych i międzynarodowych projektów, 90% z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca