Junior Project Manager

Jobman Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Informacje o Kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy, jednego z największych dostawców usług inwentaryzacyjnych w Europie Środkowej (m.in. w Polsce, Czechach, Chorwacji, Słowacji i na Węgrzech), poszukujemy osoby z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi na stanowisko Junior Project Managera. Wybrana osoba dołączy do międzynarodowego zespołu, aby aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy na terenie Polski.

CO BĘDZIESZ ROBIĆ:
• określać i opracowywać metodologię projektów,
• przygotowywać dane i wspierać technicznie projekty,
• nadzorować postęp w realizacji projektów,
• wspierać zespół operacyjny,
• zbierać dane i rejestrować wymagania systemowe,
• szkolić użytkowników systemu i kontrolować użytkowanie systemu,
• odpowiadać za komunikację z Klientem,
• współpracować z działem IT na temat wymagań dotyczących modyfikacji oprogramowania.

JEŻELI:
•    znasz MS Office w stopniu zaawansowanym (w szczególności Excel),
•    umiejętności komunikacyjne i interpersonalne są Twoją mocną stroną,
•    masz doświadczenie w definiowaniu i wdrażaniu procedur oraz rozwiązań,
•    potrafisz zadbać o odpowiednie zachowanie w kontakcie z Klientem oraz etykę biznesową,
•    cechuje Cię elastyczność,
•    znasz dobrze technologie informatyczne oraz systemy bazodanowe,
•    posiadasz prawo jazdy kat. B
•    jesteś gotowy do wyjazdów służbowych,
•    biegle posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie.

TWOIM DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
•    doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się inwentaryzacjami
•    doświadczenie w przetwarzaniu większej ilości danych (np. przy użyciu Excela lub narzędzi bazodanowych),
•    mile widziana znajomość języka czeskiego.

                                Dołącz do nas!

CO ZYSKASZ PRACUJĄC Z NAMI?
• szczegółowe szkolenia praktyczne (odbywające się w siedzibie firmy w Pradze lub w Ostrawie),
• pracę na odpowiedzialnym stanowisku oraz możliwość zarządzania różnorodnymi projektami,
• elastyczny czas pracy na zasadach home office lub stacjonarnie w biurze w Krakowie,
• niezbędny do pracy sprzęt: laptop oraz służbowy telefon,
• dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje, np. z języka angielskiego,
• przyjemną i nieformalną kulturę korporacyjną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: ’Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.’

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja