Junior Project Manager

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Project Management

Informacje o projekcie:

  • Branża: Sportowa
  • Siedziba firmy: Katowice
  • Charakter projektu: praca nad najnowocześniejszą aplikacją bukmacherską
  • Praca zdalna: 2 dni w tygodniu
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: angielski B2
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: do 12k netto na B2B lub 8-12k brutto na umowę o pracę

Opis stanowiska:

  • Ustalanie harmonogramu projektu
  • Monitorowanie rezultatów
  • Informowanie interesariuszy i członków zespołu o postępach projektu
  • Współpraca z zespołem mobilnym, innymi działami i dostawcami zewnętrznymi w celu poprawy funkcjonalności produktu

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenie w zarządzaniu projektami IT / koordynowaniu projektów IT
  • Doświadczenie w pracy z różnymi systemami IT, właścicielami produktów, zespołami operacyjnymi
  • Umiejętność przełożenia złożonych problemów w zadania, które można rozwiązać i zastosować
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość metodologii Agile

Oferujemy:

  • Praca przy międzynarodowych projektach z najlepszymi ekspertami z branży
  • Długoterminowa możliwość rozwoju i kariery w dużej organizacji
  • Roczny budżet szkoleniowy
  • Wygodne biuro z relaksującymi pokojami chill
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.