Junior Project Manager

41-219 Sosnowiec, śląskie

HEYGUYS Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

KOGO SZUKAMY?
• Wykształcenie w zakresie filologii (niemiecka) / biznes / zarządzanie / inżynieria/ komunikacja / media / polityka lub porównywalne
• Wymagana biegła znajomość języka niemieckiego
• 1-2 lata doświadczenia zawodowego, pracy studenckiej (włączając staże)
Osoby które cechuje ciekawość, wykazuje inicjatywę oraz z pasją do komunikacji. Dodatkowo, zwracamy uwagę na akademickie osiągnięcia, kreatywność, dobrą znajomość języka angielskiego i chęć wykorzystania Internetu jako środka komunikacji

CO OFERUJEMY?
• Możliwość znaczącego rozwoju osobistego oraz intensywne szkolenia do stanowiska pracy prowadzone przez doświadczony zespół grafików i programistów
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej agencji o płaskiej hierarchii
• Zespół który dostarcza wszystko – od pomysłu do produktu końcowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie, a także równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym
• Niekorporacyjny charakter pracy
• Pracę w godzinach 9-17
• Pracę w małym zespole
• Biuro z dala od centrum bez żadnych problemów z dojazdem i parkingiem

Wymagania

JAKIE SĄ GŁÓWNE ZADANIA?
• Odpowiedzialność za codzienne zadania: zarządzanie bieżącymi projektami, planowanie budżetu, kontakt z klientem, ustalanie priorytetów zadań, planowanie zasobów oraz kontrola budżetu
• Praca jako łącznik pomiędzy grafikami, programistami i klientami
• Odpowiedzialność za codzienne kontakty z klientem, główna osoba kontaktowa dla bieżących projektów
• Kontrolowanie budżetu projektu oraz terminów końcowych jak również dbałość o jakość produktu końcowego
• Rozwiązywanie problemów dotyczących procesów i rozwiązań we współpracy z klientem
• Aktywne zaangażowanie w różne tematy dotyczące naszej małej, szybko rozwijającej się firmy (np. budowanie wewnętrznych struktur, procesów, business development)

Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją interaktywną. Specjalizujemy się w projektowaniu i... wdrażaniu stron internetowych, landing page, animacji oraz aplikacji internetowych. Wspólnie z naszym partnerem - agencją Hattenberger Partner pracujemy dla najlepszych agencji kreatywnych w Niemczech oraz Szwajcarii, tworząc wspólnie dla BMW, Garmin, Migros, Erdinger oraz wielu innych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca IT - Project Management , Praca Internet / e-commerce , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Grafika / Projektowanie