Junior Project Manager z lekką nutką ninjowania

Makimo Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnej i odpowiedzialnej osoby do prowadzenia projektów informatycznych, związanych z tworzeniem dedykowanych aplikacji mobilnych i webowych. Do obowiązków Junior PM-a należałoby też kontaktowanie się z Klientem (często w języku angielskim) w zakresie prowadzonych projektów.

Jesteśmy otwarci na osoby z niewielkim doświadczeniem - szukamy osoby, która przez pierwszy etap naszej współpracy będzie poznawać metodykę prowadzenia projektów w naszej firmie i będzie wspierać nas - z czasem w coraz większym stopniu - w prowadzeniu projektów, aż do momentu, gdy będzie ona w stanie prowadzić projekty samodzielnie.

W związku z tym, na pierwszym etapie współpracy z pewnością znajdą się inne, pokrewne zadania - np. pomoc w sprzedaży i analizie nadchodzących zapytań ofertowych. Kwestia poboczna, ale również mocno związana z prowadzeniem projektów :).

tl;dr, szukamy ninjy do spraw miękkich (nietechnicznych), ze smykałką do prowadzenia projektów, radzącego sobie z kontaktami międzyludzkimi :).

Wymagania

- język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie.
- asertywność, przydatna w komunikacji z klientami, a także zespołem :)
- zdolności organizacyjne - umiejętność rozsądnego przydziału zadań i kontroli efektów ich wykonania
- podstawowa wiedza z zakresu IT i szeroko pojętych nowych technologii
- umiejętność skutecznej komunikacji, empatia, inteligencja emocjonalna
- umiejętność organizacji własnego czasu i pracy z wieloma projektami naraz

Mile widziane:

- certyfikaty/szkolenia/aktywność i oczywiście praktyczne doświadczenie potwierdzające rozwój w zakresie prowadzenia projektów
- doświadczenie/zainteresowanie w zakresie nowych technologii (mobile, aplikacje webowe)

Prezentacja firmy

Makimo is an innovative software house that creates various kinds of bes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Występują w przyrodzie :)
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management