JUNIOR PROJECT MANAGER - TEAM PRODUCTION

GETHERO Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

GetHero - agencja influencer marketingu, certyfikowana sieć partnerska YouTube, poszukuje ambitnej osoby, która zechce rozwijać swoje umiejętności w zakresie budowania strategii komunikacji oraz contentu video.

GetHero jest także właścicielem marki MeetUp® - największego w Polsce spotkania Youtuberów oraz ich fanów, które co roku odwiedza ponad 10 000 gości.

Jesteś zmotywowaną do pracy osobą z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi i bez przerwy potrafisz gadać o tym, co lubisz? Uwielbiasz social media i wiesz co to YouTube? GetHero to miejsce dla Ciebie!

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  1. Pracę w najszybciej rozwijającym się segmencie branży marketingowej - Influencer Marketingu.
  2. Ambitne i odpowiedzialne zadania przy najbardziej nowatorskich projektach w Polsce.
  3. Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop, dostęp do szkoleń rynkowych, etc).
  4. Pracę nad kampaniami dla największych marek obecnych w Polsce.
  5. Przyjazną atmosferę pracy w zespole młodych i zdolnych specjalistów.
  6. Ciągłą wymianę doświadczeń.

Twoje zadania:

  • Bieżąca analiza kanałów YouTube twórców zrzeszonych w sieci partnerskiej: audyt kanałów YouTube - analiza danych, contentu, przygotowanie prezentacji
  • Kontakt i konsultacje z twórcami
  • Pomoc przy obsłudze wielokanałowej sieci partnerskiej MCN
  • Zarządzanie formatami płatnymi w social media
  • Obsługa narzędzia do realizacji kampanii z nano- i mikroinfluencerami
  • Wspieranie działań zespołowych teamu kreacyjno-produkcyjnego

Oczekiwania:

  1. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  2. Znajomość / chęć poznania kanałów social media twórców internetowych (YouTube, TikTok, Instagram)
  3. Kreatywność, entuzjazm i pozytywne myślenie
  4. Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i prezentacyjne;
  5. Znajomość Power Pointa, Excela, pakietu G Suite
  6. Umiejętność wielozadaniowej pracy w dużym tempie
  7. Mile widziany status studenta.

Prezentacja firmy

GetHero jest agencją kreatywną specjalizującą się w video, viral market... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce