Junior Project Manager (projekty e-commerce)

Aurora Creation Sp. z o.o

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

SZUKAMY:

Szukamy świetnie zorganizowanej osoby, żywo zainteresowaną branżą e-commerce, dla której pojęcia "Omnichannel", “Backend” czy "ROI" nie będą obce.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawne prowadzenia projektów e-commerce, w tym m.in. za planowanie, analizę, zarządzanie ryzykiem i zasobami w projekcie.

Project Manager blisko współpracuje z biznesowymi właścicielami projektów i wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt. Idealny kandydat powinien zatem posiadać wysoko rozwinięte kompetencje miękkie, przede wszystkich łatwość w nawiązywaniu relacji.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w jednej z branży (e-commerce, e-marketing, IT),
  • wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • duża samodzielność i łatwość w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy,
  • podstawowa znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami,
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • jasną ścieżkę kariery,
  • dużą swobodę działania,
  • udział w realizacji ciekawych projektów,
  • przygotowanie do egzaminu "Magento Solution Specialist",
  • udział w eventach związanych z Magento,
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy w biurze, w centrum Białegostoku.

Prezentacja firmy

Aurora Creation to software house skoncentrowany na tworzeniu zaa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media