JUNIOR PROJECT MANAGER – MONTAŻ LINII PRODUKCYJNYCH

Real Construct Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową, zatrudniającą około 200 pracowników. Firma działa od roku 1994. W ciągu tych lat skompletowaliśmy doświadczoną kadrę kierowniczą oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników znających najnowsze technologie budowlane. Dysponujemy solidną bazą sprzętową. Mamy duże doświadczenie organizowania pracy w różnych krajach i w różnych systemach prawnych. Pracujemy niemal w całej Europie, a nawet na innych kontynentach: w Chinach, USA, Meksyku, w Brazylii, Turcji czy w Maroku. Wysoka jakość i terminowość naszych robót znajduje uznanie u inwestorów krajowych i zagranicznych, czego wyrazem jest częste zlecanie do realizacji kolejnych inwestycji przez tych samych klientów. Aktualnie poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
  • mile widziana znajomość dodatkowego języka (angielski, włoski)
  • mile widziane pierwsze doświadczenia lub praktyki w kierowaniu projektami w branży budowlanej/przemysłowej,
  • gotowość do podróży zagranicznych,
  • umiejętność definiowania priorytetów, planowania terminów,

OBOWIĄZKI:

  • zarządzanie realizacją projektów (na terenie UE),
  • udział przy tworzenie budżetu kontraktu,
  • organizacja wynajmu sprzętu, zakwaterowania, transportu
  • prowadzenie kompleksowego nadzoru nad postępem prac,
  • przeprowadzanie procedur administracyjnych związanych z realizowanym projektem
  • opracowywanie sprawozdań z realizacji projektów,

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i motywacyjne,
  • szkolenie pod nadzorem doświadczonych współpracowników,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • pakiet dodatkowych benefitów.

Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy na oferowanym stanowisku proszeni są o przesyłanie CV. Prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Real Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Real Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Siewnej 44. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Biuro / Dokumentacja