Junior Project Manager (Marketing)

Katowice, śląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy ambitnej, dobrze zorganizowanej i nastawionej na realizuję celów osoby z doświadczeniem w prowadzeniu projektów z obszaru marketingu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna (FMCG), zdecydowany lider w swojej branży, produkty naszego klienta są rozpoznawalne w całym kraju oraz za granicą.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie poszczególnymi etapami wdrażania produktu
  • Zarządzanie cyklem życia projektu
  • Przygotowanie oraz nadzór nad harmonogramem prac wdrożeniowych
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży, Jakości, Zakupów, Produkcją, R&D i Marketingu
  • Optymalizacja czasu wykonania projektów
  • Bieżące raportowanie wyników do Brand Managera
  • Prowadzenie komunikacji w zakresie prowadzonych projektów

Profil kandydata

  • Min. 3-letnie doświadczenie z branży spożywczej na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w programach pakietu Adobe (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop), Corel oraz podstawowa znajomość DTP
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Wysoki standard pracy
  • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny - bonus wakacyjny wypłacany raz w roku w wysokości 1396.60 zł brutto
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. karta multisport/ bilety do kina, koncert/ bony podarunkowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Bonus świąteczny i urodzinowy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media