Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Junior Product Marketing Analyst

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1099921

Dla naszego Klienta, lidera z branży nowych technologii, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko:

Junior Product Marketing Analyst / Product Marketing Assistant

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie wraz z Product Managerami aktywności wspierających obecność marek w różnych kanałach handlowych, bieżące wsparcie w kontroli realizacji kampanii komunikacyjnych, współpracę z działami wewnętrznymi w celu opracowania i przygotowania danych marketingowych. Ponadto do zadań Asystenta w dziale Marketingu Produktowego będzie należeć sporządzanie analizy przeprowadzonych aktywności, przygotowanie prezentacji dotyczących sprzedaży produktów oraz zarządzanie bazą danych rynkowych.

Od Kandydatów oczekujemy statusu absolwenta lub pierwszych doświadczeń zawodowych w branży marketingowejoraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Dodatkowo osobę tę powinny wyróżniać silne umiejętności analityczne oraz praktyczna znajomość programu Excel.

Firma oferuje możliwość dalszego rozwoju w kierunku marketingu produktowego, ciekawą i pełną wyzwań pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media