Junior Product Manager-branża kosmetyczna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • identyfikowanie zapotrzebowania rynku na produkty
  • analiza trendów i produktów konkurencyjnych (świat + wybrane rynki) i rekomendowanie działań rozwojowych związanych z wprowadzaniem produktów na rynek, poszukiwanie nowych rozwiązań i trendów (świat + wybrane rynki)
  • analiza i monitorowanie rynku surowców, półproduktów oraz komponentów
  • tworzenie propozycji wdrażania nowych produktów - tworzenie założeń i koncepcji na postawie rzetelnych informacji rynkowych i ich analizy
  • wdrożenia nowych produktów
  • analiza procesu wdrożenia nowego produktu, towaru handlowego
  • analiza receptur produktów dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym
  • zdobywanie informacji na temat właściwości surowców i komponentów
  • rekomendowanie surowców i komponentów ze względu na pełną gamę ich właściwości
  • udział w pracach laboratoryjnych dotyczących kreowania produktów ich testowania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku-rynek FMCG
  • wykształcenie wyższe zarządzanie marketing-preferowane Politechnika
  • biegła znajomość języka angielskiego lub innych języków (francuski, hiszpański, niemiecki)
  • biegła obsługa komputera
  • umiejętność trwałego nawiązywania kontaktów handlowych
  • doświadczenie w branży kosmetycznej, farmaceutycznej
  • pasja kosmetyczna
  • dociekliwość
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niekonwencjonalną, pełną pasji pracę dla energicznej osoby
  • pracę w dogodnej lokalizacji w Gdyni

Oferta pracy stałej.

Numer referencyjny: JPM/07/2018/GDA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.