Junior Procurement Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Junior Procurement SpecialistMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Wystawianie zamówień i przetwarzanie żądanych zmian dla podmiotów,
  • Wspieranie i pełnienie roli osoby kontaktowej podczas tworzenia zamówień,
  • Analiza wszelkich zablokowanych faktur związanych z zamówieniami,
  • Ścisła współpraca z działem finansowym, odpowiednim kupcem strategicznym oraz dostawcami,
  • Kontakt z partnerami wewnętrznymi z różnych krajów w celu uzyskania wymaganych
    informacji/zezwoleń,
  • Upewnianie się, że przychodzące zapytania są obsługiwane w sposób profesjonalny i terminowy.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Umiejętność obsługi programu Excel oraz innych narzędzi pakietu MS Office,
  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe związane np. z obsługą zamówień, finansami, obsługą klienta czy łańcuchem dostaw.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową,
  • Klarowną ścieżkę rozwoju w organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.