Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Junior PMO

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Osoba która dołączy do naszego zespołu będzie wspierała pracę trzech linii biznesowych. Jest to ciekawa, pełna wyzwań rola dla młodych i dynamicznych osób, pragnących rozwoju i celujących w sukces zawodowy!

Podstawowe obowiązki:

- Wsparcie w zadaniach senior PMO

- Przygotowywanie raportów

- Koordynacja procesów z vendorami

- Realizacja zadań administracyjnych

- Wsparcie Project Managerów w bieżących zadaniach

Oferujemy:

- Pracę w Warszawskim biurze renomowanego pracodawcy

- Długofalową współpracę w oparciu o Umowę o Pracę lub umowę B2B

- Szerokie możliwości rozwoju i indywidualne podejście do pracowników

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Możliwość certyfikacji i szkoleń

- Benefity (MultiSport, MyBenefit, Medicover)

- Eventy integracyjne

Wymagania

Pożądane kwalifikacje:

- Min. roczne doświadczenie na stanowisku asystenckim lub junior PMO

- Doświadczenie w pracy przy projektach związanych z branżą IT

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- Znajomość zagadnień project managementu

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook)

- Chęć do nauki I rozwoju

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa