ALTEN Polska
Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Junior PMO

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa

Osoba która dołączy do naszego zespołu będzie wspierała pracę trzech linii biznesowych. Jest to ciekawa, pełna wyzwań rola dla młodych i dynamicznych osób, pragnących rozwoju i celujących w sukces zawodowy!

Podstawowe obowiązki:

- Wsparcie w zadaniach senior PMO

- Przygotowywanie raportów

- Koordynacja procesów z vendorami

- Realizacja zadań administracyjnych

- Wsparcie Project Managerów w bieżących zadaniach

Oferujemy:

- Pracę w Warszawskim biurze renomowanego pracodawcy

- Długofalową współpracę w oparciu o Umowę o Pracę lub umowę B2B

- Szerokie możliwości rozwoju i indywidualne podejście do pracowników

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Możliwość certyfikacji i szkoleń

- Benefity (MultiSport, MyBenefit, Medicover)

- Eventy integracyjne

Pożądane kwalifikacje:

- Min. roczne doświadczenie na stanowisku asystenckim lub junior PMO

- Doświadczenie w pracy przy projektach związanych z branżą IT

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- Znajomość zagadnień project managementu

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook)

- Chęć do nauki I rozwoju