Junior Planning Specialist

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Odpowiedzialność za pełen proces planowania wszelkich opakowań tworzonych poza procesem produkcyjnym bezpośrednio na liniach fabrycznych (opakowania copackingowe).

• Przygotowanie planów rocznych, miesięcznych oraz tygodniowych, wszelakich opakowań coopackingpowych w uzgodnionych przez procedury ramach czasowych.

• Czynne wsparcie przy procesie planowania sprzedaży

• Wsparcie w administracji systemu APO.

• Administracja oraz pełna odpowiedzialność za proces planowania produktów chłodzonych.

• Kontrola zapasów oraz dostępności produkcji poprzez przygotowanie i weryfikację danych zawartych w planningu (consensus meeting).

• Poszukiwanie innowacyjnych źródeł informacji.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia

• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1

• Znajomość SAP APO

• Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

• Doświadczenie w branży FMCG w międzynarodowym środowisku będzie dużym atutem

• Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne,

• Inicjatywa i dynamika w działaniu,

Oferujemy:

• Dołączenie do świetnego zespołu w renomowanej firmie

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna

• Indywidualnie dopasowany pakiet benefitów

• Możliwość rozwoju i awansu (jasna ścieżka kariery)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.