Junior Planning Manager - FMCG

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku ze stałym rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko Junior Planning Managera. Wybrany kandydat będzie odpowiadać za obszar Supply i Production Planning, zarządzanie podległym zespołem planistów, raportując do Supply Chain Managera.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, globalny lider w swoim sektorze.

Opis stanowiska

  • Kierowanie procesami planowania surowców, produkcji i eksportu dla zakładu produkcyjnego, celem zapewnienia ustalonego poziomu obsługi klienta, optymalnego poziomie kosztów i zapasów surowców i wyrobów gotowych
  • Zapewnienie odpowiedniej współpracy z działami Customer Service, Operacyjnym, Sprzedażą, R&D oraz centralnym działem planowania
  • Rozwijanie i wprowadzanie najlepszych rozwiązań planistycznych, zapewniając podległemu zespołowi oraz innym zaangażowanym w proces funkcjom odpowiednią wiedzę, trening oraz wsparcie
  • Adresowanie i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesami planowania
  • Przygotowanie raportów i analiz celem proponowania rozwiązań optymalizacyjnych
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych w obszarze łańcucha dostaw na szczeblu lokalnym
  • Zarządzanie podległym zespołem planistów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, ekonomia, zarządzanie
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze planowania w firmie produkcyjnej
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku leaderskim lub kierowniczym
  • Poświadczone przykładami sukcesy w obszarze planowania podaży
  • Poparte przykładami doświadczenie we wdrażaniu ulepszeń procesu planowania
  • Doskonałe zdolności analityczne i interpersonalne
  • Bardzo dobre zrozumienie procesów i zależności w obszarze łańcucha dostaw

  • Co najmniej komunikatywny poziom znajomości j. angielskiego

Oferujemy

  • Rozwojowe stanowisko w międzynarodowej organizacji z branży produkcyjnej
  • Bardzo dobra atmosfera pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy, pakiet dodatkowych benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page