Junior PHP Developer

My Center S.A.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby myślącej analitycznie, nie stroniącej od wyzwań, nie zamykającej się w wąskiej specjalizacji technologicznej oraz potrafiącej szybko rozwiązywać problemy i wybierać właściwe dla danej sytuacji rozwiązania.

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu pracującego nad autorskim, wewnętrznym systemem wpierającym procesy biznesowe i sprzedażowe organizacji. Będzie również wspierać działy sprzedaży i marketingu w obszarze technologicznym sklepu internetowego oraz uczestniczyć w utrzymaniu i rozwoju infrastruktury informatycznej firmy.

Wymagania

  • dobra znajomość PHP
  • podstawowa znajomość SQL
  • podstawowa znajomość Java Script
  • podstawowa znajomość HTML/CSS
  • profesjonalizm w pracy z danymi poufnymi
  • elastyczność i umiejętność pracy w zmienno zadaniowym środowisku
  • komunikatywność i otwartość
  • język angielski w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją

MILE WIDZIANE:

  • znajomość C#
  • podstawowa znajomość systemu Linux
  • doświadczenie a pracy przy integracjach systemów za pomocą API/Web Service

Prezentacja firmy

MY CENTER S.A. jest znanym i cenionym, pracodawcą. Posiadamy ogólnopolsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP