Junior PHP Developer

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1153216

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

 Zadania:
  • Rozwój platformy e-commerce
  • Dostarczanie rozwiązań według specyfikacji biznesowej
  • Utrzymywanie systemu oraz platformy
  • Współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Integrowanie partnerów biznesowych oraz technicznych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu w języku PHP
  • Doświadczenie w pracy w Symfony lub innym frameworku PHP
  • Znajomość MVC, relacyjnych baz danych i ORM
  • Doświadczenie w tworzeniu REST API
  • Znajomość GITa lub innego narzędzia do kontroli wersji
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland