Junior PHP Developer

CG

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie tworzenie serwisów internetowych i sklepów internetowych.

Oferujemy:

  • pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju, poznania nowych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę przy ciekawych projektach dla klientów polskich i zagranicznych
  • praca w siedzibie firmy
  • elastyczne formy zatrudnienia: umowa o prace, zlecenie, faktura
  • elastyczne godziny pracy
  • zapas kawy, cukierków i owoców każdego dnia :)

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka PHP 5
  • podstawowej znajomości języka Javascript (jQuery)

  • podstawowa znajomość html, css

  • poziom znajomości języka angielskiego umożliwiający czytanie -dokumentacji technicznej

    Mile widziane:

  • znajomość podstaw Drupala lub Wordpressa lub Magento,

  • umiejętność pracy z narzędziami drush, grunt

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją interaktywną dla której tworzenie stron www i ap... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy