Junior PHP Developer

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Programowanie w technologii PHP
  • Tworzenie i projektowanie aplikacji webowych
  • Tworzenie i rozwój systemów wewnętrznych Klienta
  • Uczestniczenie w pełnym cyklu rozwoju produktów
  • Dbanie o optymalizację kodu, odpowiednią strukturę, zgodność ze standardami i oczekiwaniami Klienta
  • Współtworzenie architektury systemów
  • Pomoc w ulepszaniu i unowocześnianiu naszych rozwiązań technologicznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkownika
  • Diagnostyka błędów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Object-Oriented PHP
  • Znajomość HTML, CSS
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Umiejętność pracy z bazami danych MySQL
  • Podstawowa umiejętność konfiguracji środowiska LAMP
  • Znajomość narzędzi: SVN, GIT, Jira
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy zespołowej
  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP
  • Znajomość jQuery, AJAX
  • Teoretyczne podstawy modelu i metodyki MVC
  • Doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.