Junior PHP Developer

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Klienta, jednej z największej polskich firm wdrażającej nowoczesne technologie, poszukujemy Junior PHP Developera.

Firma zajmuje się projektowaniem i integracją rozwiązań informatycznych, automatyki przemysłowej, telekomunikacji i elektroniki.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

– implementację aplikacji w języku PHP,

– opracowywanie dokumentacji opracowanych produktów,

– współtworzenie i rozwój aplikacji,

– współpraca z innymi członkami zespołu projektowego / developerskiego.

Idealny Kandydat powinien posiadać:

– ukończone lub realizowane studia wyższe inżynierskie (ukończony co najmniej 4 semestr) o kierunku informatycznym,

– roczne doświadczenie w branży IT przy analizach, projektowaniu lub wytwarzaniu aplikacji,

– dobra znajomość PHP w wersji 5+,

– dobra znajomość relacyjnych baz danych,

– znajomość technologii webowych HTML, CSS, JavaScript,

- znajomość systemu kontroli wersji (git/svn),

– znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,

– dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań, umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

– dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty,

– znajomość Symfony Framework 2/3,

– znajomość zasad programowania aplikacji internetowych z zastosowaniem nowoczesnych technologii (MVC, AJAX),

– znajomość HTML 5, TypeScript, AngularJS, CSS 3, jQuery,

– doświadczenie w pracy z PostgreSQL.

W zamian oferujemy:

– pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

– przyjazną atmosferę pracy,

– elastyczny czas pracy,

– możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

– realny wpływ na realizowane projekty,

– opiekę medyczną dla pracowników,

– grupową ofertę ubezpieczeniową,

– karty sportowe OK System dla pracowników,

– parking dla rowerów na terenie firmy,

– parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy.

Zajęcia dodatkowe po pracy:

– możliwość udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach,

– wycieczki zakładowe – zwiedzanie kraju i zagranicy,

– spotkania integracyjne w gronie współpracowników.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media