Opis stanowiska pracy

Jeśli:

  • Chcesz poszerzyć swoje umiejętności pod okiem doświadczonych developerów
  • Chcesz mieć wpływ na wytwarzanie oprogramowania

dołącz do nas jako – Junior PHP Developer!

Zadania:

  • Programowanie logiki biznesowej aplikacji internetowych w oparciu o framework laminas
  • Utrzymanie aplikacji internetowych opartych na Zend Framework 2 i 3
  • Współpraca z zespołem projektowym, działem graficznym, testerami oraz project managerami

Oferujemy:

  • Wsparcie doświadczonego zespołu developerów
  • Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii, z możliwością rzeczywistego wpływu na rozwój firmy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach, dostęp do wewnętrznej biblioteczki
  • Dowolną formę zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu (UoP lub b2b z płatnym urlopem)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30 – 9:00)
  • Pracę w systemie mieszanym (aktualnie 100% zdalnie)
  • Pakiet benefitów (MultiSport, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego)
  • W biurze zapewnione: darmowe napoje, kawa, herbaty, często owoce i słodycze
  • Wspólne integracje po pracy

Wymagania

  • Chęć rozwoju i nauki, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów, terminowość i komunikatywność
  • Znajomość PHP 7+, GIT, SQL
  • Podstawowe rozumienie OOP
  • Podstawowe rozumienie relacyjnych baz danych
  • Podstawowa umiejętność konfiguracji środowiska pracy Linux/Docker/Windows

Mile widziane:

  • Laminas
  • MVC
  • Doctrine

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą z branży IT – software housem, który specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca Inżynieria