Junior Payroll Specialist with Spanish

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1171902

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, zlokalizowanej w Poznaniu - poszukujemy Kandydatów na stanowisko Młodszego specjalisty ds. administracji kadrowej i płac na rynek hiszpański.

Jeżeli znasz język hiszpański, chcesz rozpocząć swoją karierę w obszarze kadr i płac, jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenie i chętną do nauki – to oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy w Hiszpanii
  • Rozwiązywanie bieżących zagadnień
  • Wprowadzanie i przetwarzanie danych pracowników w systemie
  • Odpowiadanie na pytania pracowników przez telefon, email oraz czat
  • Współpraca z Business Partnerami, Team Leaderami oraz regionalnymi zespołami HR

Profil kandydata/kandydatki:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B2/C1
  • znajomość pakietu MS Office
  • chęć kształcenia się

Mile widziane:

  • doświadczenie w jednym z obszarów: obsługa klienta, kadry i płace , HR
  • znajomość programów: SAP Success Factors, ServiceNow

Klient oferuje:

  • Hybrydowy model pracy
  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 9 a 10)
  • Premię roczną
  • System kafeterii (m.in. karta Multisport, bilety do kina)
  • Zniżkę na produkty firmy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Szeroki pakiet szkoleń (m.in. z prawa pracy – możliwość uzyskania certyfikatu)
  • Udział w dodatkowych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland