Opis stanowiska pracy

5-10-51083
Salary: 5000 - 7000 PLN

For our Client – big outsourcing IT company we are looking for Network Engineers to join international team that works within Technical Support for external client.

Requirements:
We are looking for Engineers with work experience and:
- Communicative English
- The ability to administer routers, switches, gateways and oversee telecom infrastructure.
- Telecom certifications
- Willingness to talk

Benefits:
The Company offers:

- Salary range is 5000 - 7 000 PLN/m depends on your seniority

- International environment
- Full time employment contract
- Private medical care
- Life group insurance
- Sport card

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - ERP , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości